Wyrwani Z Niewoli

We wtorek 23 stycznia odwiedzili nas niecodzienni goście - grupa Wyrwani Z Niewoli. Nazwa formacji ma charakter symboliczny.  TworząJacek „Heres” Zajkowski - artysta hip -hopowy oraz Piotr Zalewski - student psychologii.

 

Od kilku lat jeżdżą  po całej Polsce ewangelizując i dając świadectwo swojego życia. Pragną przede wszystkim ukazać młodym ludziom piękno życia w wolności od wszelkich form uzależnień w oparciu o wartości chrześcijańskie. Opracowali autorski program profilaktyczny, grają koncerty, dzielą się niezwykłymi historiami, których doświadczyli.

 Podczas  spotkania na sali gimnastycznej  ZSPM goście, odwołując się do swoich doświadczeń,  opowiadali o tym jak łatwo wejść w złe nawyki i otoczenie oraz jak trudno z nich się wydostać. Ze zgubnej drogi może jednak wyprowadzić wiara, która, jak twierdzą, im ocaliła życie. Piotr i Jacek   nie tylko opowiedzieli  o swoim życiu, ale wykonywali również autorskie  utwory hip-hopowe. Młodzież ZSPM  chętnie angażowała się  do udziału w  koncercie.

 

 

   

Wykaz podręczników  

Wykaz podręczników na rok szkolny 2018/2019 do pobrania tutaj

   

Współpraca i Patroni  

PATRONI

 

Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów
Politechniki Łódzkiej

 

 

 

PARTNERZY

 

Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne w Łodzi

im. Arego Sternfelda.

 Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne w Łodzi

 

   

   

   

   

Kliknij w obrazek i zobacz jakie mamy maszyny poligraficzne!

   

Zobaczcie wyposażenie pracowni odzieżowych

   

Kontakt ZSPM  

Zespół Szkół Przemysłu Mody w Łodzi

Łódź, Naruszewicza 35

93-161 Łódź

tel./fax (42) 643-35-19

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.zspm.net

   
Copyright © 2013 Zespół Szkół Przemysłu Mody (www.zspm.net)

Na naszych stronach znajdują się pliki Cookies, które służą między innymi do generowania statystyk oraz udostępniania pewnych usług. Te niewielkie tekstowe pliki zapisywane są na Państwa urządzeniach. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na nie prosimy opuścić stronę lub zablokować ciasteczka w opcjach swojej przeglądarki. Polityka Prywatności