Kolejne podium w biegach przełajowych dla ZSPM!

W sobotę 14 kwietnia 2018 r. w Parku Baden Powella w Łodzi odbył się XII  BIEG OLIMPIJCZYKÓW.

 

Uczniowie naszej szkoły rywalizowali na dystansie 1500 m. w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.  Nasi reprezentanci biegnąc po morderczej trasie, prowadzącej odcinkami pod górę dobiegli na metę. To olbrzymi sukces naszych uczniów, którzy wywalczyli drużynowo III miejsce, ulegając tylko Zespołowi Szkół Gastronomicznych i  Salezjanom.

Cieszymy się bardzo z kolejnego podium w biegach przełajowych. Warto zaznaczyć, że co roku reprezentanci naszej szkoły zdobywają indywidualnie i drużynowo miejsca w pierwszej trójce.
 
Skład reprezentacji szkoły: Małgorzata Wrąbel IIIF, Anita Pisarek IVA, Nicole Czajka IVA, Martyna Gajewska  IVA, Zofia Stępień IC, Anna Cyran IC, Piotr Cieślaczyk IVC, Bartosz Tłuczek IIIC, Joanna Stachecka IIA oraz nasz absolwent Serafin Kwasek.

 

14 kwietnia 2018 r. okazał się również szczęśliwy dla naszej nauczycielki wychowania fizycznego mgr Justyny Pietrzyk. Pani Justyna  zajęła III miejsce w biegu na 3 km nauczycieli w-f. Jest to kolejne podium w tej kategorii naszej Pani Profesor. Do tego sukcesu przyczynili się również  uczniowie, którzy z całych sił dopingowali.

 

Serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy sportowe.

 • DSC04676
 • DSC04677
 • DSC04679
 • DSC04684
 • DSC04686
 • DSC04687
 • DSC04689
 • DSC04690
 • DSC04694
 • DSC04695
 • DSC04697
 • DSC04704
 • DSC04707

   

Wykaz podręczników  

Wykaz podręczników na rok szkolny 2018/2019 do pobrania tutaj

   

Współpraca i Patroni  

PATRONI

 

Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów
Politechniki Łódzkiej

 

 

 

PARTNERZY

 

Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne w Łodzi

im. Arego Sternfelda.

 Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne w Łodzi

 

   

   

   

   

Kliknij w obrazek i zobacz jakie mamy maszyny poligraficzne!

   

Zobaczcie wyposażenie pracowni odzieżowych

   

Kontakt ZSPM  

Zespół Szkół Przemysłu Mody w Łodzi

Łódź, Naruszewicza 35

93-161 Łódź

tel./fax (42) 643-35-19

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.zspm.net

   
Copyright © 2013 Zespół Szkół Przemysłu Mody (www.zspm.net)

Na naszych stronach znajdują się pliki Cookies, które służą między innymi do generowania statystyk oraz udostępniania pewnych usług. Te niewielkie tekstowe pliki zapisywane są na Państwa urządzeniach. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na nie prosimy opuścić stronę lub zablokować ciasteczka w opcjach swojej przeglądarki. Polityka Prywatności