Dzień Edukacji Narodowej 2018

12 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej.

 

Tego dnia na sali gimnastycznej młodzież klas pierwszych złożyła uroczyste ślubowanie, a Pani Dyrektor Halina Włodarczyk wyróżniła nagrodami wielu nauczycieli oraz pracowników szkoły.

Po części oficjalnej przyszedł czas na część artystyczną, którą rozpoczął maraton filmów nagranych przez naszych uczniów - "Mannequin Challenge - z życia szkoły" . Wszystkie produkcje zostały nagrodzone, a wychowawcy w imieniu klas odebrali słodkie nagrody. Klasy, które zdobyły pierwsze miejsca otrzymały również ufundowane przez szkołę wyjścia do kręgielni (3F) oraz do kina (4A). Na zakończenie uroczystości  z krótkim koncertem wystąpiły Martyna Pawlak, Zuzanna Miszczyszyn i Wiktoria Gonera. Klasa 3F zaśpiewała zaś piosenkę dedykowaną pani Agnieszce-Sosnowskiej Michałkiewicz - przedwcześnie zmarłej  wychowawczyni.

 

Mannequin Challenge - klasyfikacja końcowa
Miejsce 3 - klasa 3A
Miejsce 2 - klasa 2C i 3C
Miejsce 1 - klasa 3F i 4A

 • H11A8866 copy
 • H11A8872 copy
 • H11A8907 copy
 • H11A8910
 • H11A8927 copy
 • H11A8958 copy
 • H11A8959 copy
 • H11A8962 copy
 • H11A8965 copy
 • H11A8967 copy
 • H11A8970 copy

   

PROCEDURY BEZPIECZNEGO POBYTU UCZNIÓW W SZKOLE/

POSTĘPOWANIA NAUCZYCIELI W SYTUACJACH ZAGROŻENIA MŁODZIEŻY DEMORALIZACJĄ

Pobierz

   

   

Współpraca i Patroni  

PATRONI

 

Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów
Politechniki Łódzkiej

 

 

 

PARTNERZY

 

Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne w Łodzi

im. Arego Sternfelda.

 Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne w Łodzi

 

   

   

   

   

Kliknij w obrazek i zobacz jakie mamy maszyny poligraficzne!

   

Zobaczcie wyposażenie pracowni odzieżowych

   
Copyright © 2013 Zespół Szkół Przemysłu Mody (www.zspm.net)

Szanowni Państwo Administratorem danych osobowych jest Zespół Szkół Przemysłu Mody im. Błogosławionej Matki Teresy z Kalkuty w Łodzi, z siedzibą 93-161 Łódź, ul. Naruszewicza 35 reprezentowany przez Dyrektora - Panią Halinę Włodarczyk, tel. 42 643 35 19. Dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w celu realizacji ciążących na administratorze obowiązków prawnych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO, a w zakresie w jakim podanie danych osobowych jest dobrowolne (np. upublicznianie wizerunku) – na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) Pełna wersja klauzuli informacyjnej dostępna jest po linkiem RODO i Polityka Prywatności. Na naszych stronach znajdują się pliki Cookies, które służą między innymi do generowania statystyk oraz udostępniania pewnych usług. Te niewielkie tekstowe pliki zapisywane są na Państwa urządzeniach. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na nie prosimy opuścić stronę lub zablokować ciasteczka w opcjach swojej przeglądarki. RODO i Polityka Prywatności