100. Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

9 listopada uczciliśmy w naszej szkole Setną Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

 Wielkie święto będące na ustach nie tylko naszego kraju ale i świata zostało godnie uczczone przez uczniów naszej szkoły. Podobnie jak w przypadku innych wydarzeń w Polsce, tak i u nas finalną uroczystość poprzedziło wiele innych akcji.  Były wśród nich konkursy przedmiotowe, sportowe zmagania, czy też dekorowanie szkoły. Wszystko dla upamiętnienia 100 Lat Niepodległości.

Podczas uroczystości, której głównym organizatorami byli pan Jarosław Trojak i pani Marta Królikowska, młodzież i nauczyciele wysłuchali narracji o  historii naszego kraju. Niepodległość  nie przyszła łatwo ale od 100 lat możemy się nią wspólnie cieszyć.

Dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów i nauczycieli słowo i muzyka stworzyły niepowtarzalny nastrój, a to z kolei stało się powodem do wzruszeń i przemyśleń.

Dziękujemy organizatorom, biorącym udział oraz przybyłym za to, że wspólnie mogliśmy pokazać nasz patriotyzm.

Już teraz zapraszamy na wokalną relację. Wkrótce pełny film.

 

 • H11A9201
 • H11A9205
 • H11A9206
 • H11A9208
 • H11A9210
 • H11A9212
 • H11A9215
 • H11A9219
 • H11A9220
 • H11A9234
 • H11A9241


Tekst i wideo - Henryk Kwitowski
Foto i wideo "Taki Kraj" - Piotr Ogiejko

   

   

Wykaz podręczników  

Wykaz podręczników na rok szkolny 2018/2019 do pobrania tutaj

   

Współpraca i Patroni  

PATRONI

 

Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów
Politechniki Łódzkiej

 

 

 

PARTNERZY

 

Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne w Łodzi

im. Arego Sternfelda.

 Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne w Łodzi

 

   

   

   

   

Kliknij w obrazek i zobacz jakie mamy maszyny poligraficzne!

   

Zobaczcie wyposażenie pracowni odzieżowych

   
Copyright © 2013 Zespół Szkół Przemysłu Mody (www.zspm.net)

Szanowni Państwo Administratorem danych osobowych jest Zespół Szkół Przemysłu Mody im. Błogosławionej Matki Teresy z Kalkuty w Łodzi, z siedzibą 93-161 Łódź, ul. Naruszewicza 35 reprezentowany przez Dyrektora - Panią Halinę Włodarczyk, tel. 42 643 35 19. Dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w celu realizacji ciążących na administratorze obowiązków prawnych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO, a w zakresie w jakim podanie danych osobowych jest dobrowolne (np. upublicznianie wizerunku) – na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) Pełna wersja klauzuli informacyjnej dostępna jest po linkiem RODO i Polityka Prywatności. Na naszych stronach znajdują się pliki Cookies, które służą między innymi do generowania statystyk oraz udostępniania pewnych usług. Te niewielkie tekstowe pliki zapisywane są na Państwa urządzeniach. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na nie prosimy opuścić stronę lub zablokować ciasteczka w opcjach swojej przeglądarki. RODO i Polityka Prywatności