Delegacja z Białorusi w ZSPM

W dniu 13.12.2018r. gościliśmy w Zespole Szkół Przemysłu Mody delegację uczniów i nauczycieli (30 osób) z Białorusi (z miast: Grodno, Kobryń, Brześć), ze szkół kształcących między innymi w zawodach odzieżowych.

Nasza szkoła była jedną ze szkół, poza szkołami w Wiedniu i Pradze, którą wybrali Białorusini do swojego projektu, którego celem było min. zapoznanie się ze sposobem kształcenia i programem nauczania zawodów odzieżowych w Polsce, Austrii i Czechach.


Podczas spotkania przestawiona została prezentacja dotycząca oferty edukacyjnej naszej szkoły, ze szczególnym uwzględnieniem zawodu technika przemysłu mody, udzielane były odpowiedzi na pytania interesujące gości oraz zwiedzanie pracowni kształcenia zawodowego. Na koniec spotkania uczniowie naszej szkoły przygotowali i zaprezentowali pokaz mody. Goście byli bardzo usatysfakcjonowani z odwiedzin naszej szkoły i zaproponowali nawiązanie ściślejszego kontaktu w przyszłości i wymiany doświadczeń.

 

 

Tekst: Małgorzata Piechota

   

PROCEDURY BEZPIECZNEGO POBYTU UCZNIÓW W SZKOLE/

POSTĘPOWANIA NAUCZYCIELI W SYTUACJACH ZAGROŻENIA MŁODZIEŻY DEMORALIZACJĄ

Pobierz

   

   

Wykaz podręczników  

Wykaz podręczników na rok szkolny 2018/2019 do pobrania tutaj

   

Współpraca i Patroni  

PATRONI

 

Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów
Politechniki Łódzkiej

 

 

 

PARTNERZY

 

Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne w Łodzi

im. Arego Sternfelda.

 Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne w Łodzi

 

   

   

   

   

Kliknij w obrazek i zobacz jakie mamy maszyny poligraficzne!

   

Zobaczcie wyposażenie pracowni odzieżowych

   
Copyright © 2013 Zespół Szkół Przemysłu Mody (www.zspm.net)

Szanowni Państwo Administratorem danych osobowych jest Zespół Szkół Przemysłu Mody im. Błogosławionej Matki Teresy z Kalkuty w Łodzi, z siedzibą 93-161 Łódź, ul. Naruszewicza 35 reprezentowany przez Dyrektora - Panią Halinę Włodarczyk, tel. 42 643 35 19. Dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w celu realizacji ciążących na administratorze obowiązków prawnych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO, a w zakresie w jakim podanie danych osobowych jest dobrowolne (np. upublicznianie wizerunku) – na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) Pełna wersja klauzuli informacyjnej dostępna jest po linkiem RODO i Polityka Prywatności. Na naszych stronach znajdują się pliki Cookies, które służą między innymi do generowania statystyk oraz udostępniania pewnych usług. Te niewielkie tekstowe pliki zapisywane są na Państwa urządzeniach. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na nie prosimy opuścić stronę lub zablokować ciasteczka w opcjach swojej przeglądarki. RODO i Polityka Prywatności