Boże Narodzenie 2018

 

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, który spędzamy w gronie rodziny i przyjaciół.

Uczniowie, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły to też jedna wielka rodzina. Dlatego co roku spotykamy na uroczystości, by razem móc przeżyć najpiękniejsze momenty polskich świąt.
W tym roku uczniowie klas: 2A, 3F, 4C, 4A i 3A przygotowali Teatr Cieni - historię Bożego Narodzenia.
Wszyscy towarzyszyliśmy Świętej Rodzinie w trudnej, pustynnej wędrówce do Betlejem ... aż do momentu, gdy razem, pod przewodnictwem Anioła, wraz z pastuszkami i Trzema Królami mogliśmy ukłonić się Dzieciątku w stajence.
 
Komentarzem do tego misterium, były kolędy śpiewane przez naszych uczniów. My także dołączyliśmy do śpiewania i zabrzmiały: Nie było miejsca dla Ciebie, Anioł Pasterzom mówił, Dzisiaj w Betlejem, Przybieżeli do Betlejem, Gore Gwiazda a także pieśń Uciekali, uciekali.
To był dla nas wzruszający czas,w miłych nastrojach rozeszliśmy się do domów, udając się na przerwę świąteczną, aby wrócić w nowym roku 2019 w pełni sił i z nową energią do pracy i do nauki.
 
 
Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w pracę przy wspólnym świętowaniu Bożego Narodzenia i Wszystkim życzymy Rodzinnych, Ciepłych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia.
 
 • DSC_6809
 • DSC_6811
 • DSC_6814
 • DSC_6818
 • DSC_6829
 • DSC_6831
 • DSC_6835
 • DSC_6901
 • DSC_6909
 • DSC_6924
 • DSC_6941
 • DSC_6955
 • DSC_6996
 • DSC_7038
 • DSC_7041
 • DSC_7047
 • DSC_7056
 • DSC_7119
 

 
 
Tekst: Małgorzata Andrzejczak
Foto:
Galeria górna: Piotr Pośpieszyński/Małgorzata Andrzejczak
Galeria dolna: Piotr Ogiejko
 
   

   

Wykaz podręczników  

Wykaz podręczników na rok szkolny 2018/2019 do pobrania tutaj

   

Współpraca i Patroni  

PATRONI

 

Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów
Politechniki Łódzkiej

 

 

 

PARTNERZY

 

Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne w Łodzi

im. Arego Sternfelda.

 Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne w Łodzi

 

   

   

   

   

Kliknij w obrazek i zobacz jakie mamy maszyny poligraficzne!

   

Zobaczcie wyposażenie pracowni odzieżowych

   
Copyright © 2013 Zespół Szkół Przemysłu Mody (www.zspm.net)

Szanowni Państwo Administratorem danych osobowych jest Zespół Szkół Przemysłu Mody im. Błogosławionej Matki Teresy z Kalkuty w Łodzi, z siedzibą 93-161 Łódź, ul. Naruszewicza 35 reprezentowany przez Dyrektora - Panią Halinę Włodarczyk, tel. 42 643 35 19. Dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w celu realizacji ciążących na administratorze obowiązków prawnych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO, a w zakresie w jakim podanie danych osobowych jest dobrowolne (np. upublicznianie wizerunku) – na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) Pełna wersja klauzuli informacyjnej dostępna jest po linkiem RODO i Polityka Prywatności. Na naszych stronach znajdują się pliki Cookies, które służą między innymi do generowania statystyk oraz udostępniania pewnych usług. Te niewielkie tekstowe pliki zapisywane są na Państwa urządzeniach. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na nie prosimy opuścić stronę lub zablokować ciasteczka w opcjach swojej przeglądarki. RODO i Polityka Prywatności