Patronat: Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej.
Współpraca: (przedstawiamy kilka z wielu firm).

Multidyscyplinarne podejście do kształcenia. Doskonalenie umiejętności zawodowych i językowych uczniów oraz nauczycieli z zakresu branży mody oraz fotografii i multimediów

logo projket

Z przyjemnością informujemy, iż nasz wniosek na realizację projektu pt.

Multidyscyplinarne podejście do kształcenia. Doskonalenie umiejętności zawodowych i językowych uczniów oraz nauczycieli z zakresu branży mody oraz fotografii i multimediów

Nr przedsięwzięcia: 2024-1-PL01-KA122-VET-000222416, został zakwalifikowany do dofinansowania w ramach PROGRAMU FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU SPOŁECZNEGO 2021-2027 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

Czas trwania projektu: 18 miesięcy: 01.12.2024r. - 31.05.2026r.

W projekcie przewidziane są zagraniczne mobilności dla uczniów i nauczycieli z zakresu odbywania zagranicznych praktyk, szkoleń, obserwacji pracy i prowadzenia zajęć w zagranicznych instytucjach partnerskich.

 

kwota budżetu: 296 446,38 PLN


 

 

Wizyta przygotowawcza w Hiszpanii

W dniach 02-05.06.2025 roku Pani Dyrektor szkoły - mgr inż. Halina Włodarczyk oraz nauczyciele: Pani Joanna Matysiak i Pan Tomasz Frasoński uczestniczyli w wizycie przygotowawczej w Barcelonie w Hiszpanii. Czytaj dalej.

 


 
I SPOTKANIE INFORMACYJNE DOTYCZĄCE ZAGRANICZNYCH MOBILNOŚCI

10 kwietnia odbyło się w naszej szkole spotkanie informacyjne dotyczące projektu pt. Multidyscyplinarne podejście do kształcenia. Doskonalenie umiejętności zawodowych i językowych uczniów oraz nauczycieli z zakresu branży mody oraz fotografii i multimediów o numerze 2024-1-PL01-KA122-VET-000222416, realizowanego w ramach projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego+, w Programie Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 realizowanego na zasadach Programu Erasmus+.

Nauczyciele naszej szkoły -Pani Joanna Matysiak i Pan Tomasz Frasoński, zapoznali uczniów ze szczegółami procesu rekrutacji i udziału w mobilności zagranicznej. Podczas spotkania omówione zostały cele projektu i działania, którymi zostaną objęci uczniowie naszej szkoły. Możliwość wyjazdu na staże zagraniczne do Hiszpanii spotkała się z dużym zainteresowaniem uczniów. 

 

 MG 9878 1 in2 in3

Loga połączone

Kontakt

Zespół Szkół Przemysłu Mody w Łodzi.
ul. Naruszewicza 35. 93-161 Łódź
tel.42 643-35-19
kontakt@zspm.elodz.edu.pl
RODO - email