Patronat: Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej.
Współpraca: (przedstawiamy kilka z wielu firm).

technik grafiki i poligrafii cyfrowej

1 4 of 17Zarówno cyfrowe jak i odzieżowe sale zawodowe przeżywają w ostatnim czasie w naszej szkole swoisty renesans. Projekty unijne powodują, że nasze pracownie wzbogacają się o nowe urządzenia bądź też o większą ilość już posiadanych sprzętów.

Wśród nowych nabytków mamy między innymi 44-calową drukarkę sublimacyjną. Dzięki niej niestraszne są nam wydruki na tekstyliach. Oprócz wspomnianej drukarki, prezentowana sala została doposażona w nowe i przede wszystkim bezpieczne gilotyny.

Przemierzając tę prezentowaną jak i pozostałe sale zawodowe na pewno zauważycie nowe komputery, plotery, drukarki 3d, prasy termotransferowe, foliarkę i wiele wiele innych urządzeń, dzięki którym Wasza nauka nabierze nowego wymiaru.

1 2 of 17 1 4 of 17 1 6 of 17

 

Dzięki tak bogatemu parkowi maszynowemu możemy zapewnić Wam komfortową pracę. Nauczycie się projektować publikacje, drukować oraz poddawać procesom wykończeniowym. Stworzycie również swoje pierwsze trójwymiarowe dzieła. Przeprowadzimy Was przez cały proces twórczy od pomysłu aż po jego realizację.

Loga połączone

Kontakt i serwisy na których jesteśmy

Zespół Szkół Przemysłu Mody w Łodzi.
ul. Naruszewicza 35. 93-161 Łódź
tel./fax 42 643-35-19
zspm@zspm.net
kontakt@zspm.elodz.edu.pl