Patronat: Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej.
Współpraca: (przedstawiamy kilka z wielu firm).

Modelki ZSPM w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki

27 maja rozpoczęły się sześciodniowe obchody Dni Rodziny w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki. Odbywają się one dzięki wsparciu Dyrektora Szpitala, nauczycieli szkoły szpitalnej i Stowarzyszeniu "Pomagamy Dzieciom w Szpitalu".


Impreza zorganizowana jest dla pacjentów szpitala oraz ich rodzin, które wiele godzin, a czasem miesięcy spędzają w tym miejscu. Pierwszy dzień to wystąpienia oficjalne, po których nastąpiły części artystyczne. 
Jako pierwszy wystąpił amerykański muzyk i wokalista Nick Sincler, który zaśpiewał po polsku.

Kolejny punkt programu to pokaz mody naszych uczennic. Modelki zaprezentowały fragmenty kolekcji zaprojektowanych i uszytych przez uczniów klasy 2a. Pokaz spotkał sie z ogromnym uznaniem. Po jego zakończeniu wiele osób pytało kto i w jaki sposób wykonał modele. Odbyło się również sympatyczne spotkanie z wokalistą, wsplłne zdjęcia, autografy. Było dużo zabawy, ponieważ Nick świetnie mowi po polsku.


Nasz występ jak zawsze wspierała swoją obecnością Pani Majka Michalak z ŁCDNiKP. Obecna była również Pani Mariola Adamczyk - kierownik w Szkole Podstawowej Specjalnej nr 146 - filia nr 3 w Łodzi. Szkoła ta współtworzy szpital przyjazny dzieciom oraz wspomaga proces leczenia i ciągłość edukacji.

 

Obsługę fotograficzną zapewniły uczennice klas zawodu technik fotografii i multimediów Jessica Brzezińska (1F - pierwsza galeria) i Oliwia Karolczak (2F - druga galeria). Zobaczcie przygotowania, występ i dobrą zabawę :)

 

 

podziekowania

rysunek

Kontakt i serwisy na których jesteśmy

Zespół Szkół Przemysłu Mody w Łodzi.
ul. Naruszewicza 35. 93-161 Łódź
tel./fax 42 643-35-19
zspm@zspm.net
kontakt@zspm.elodz.edu.pl