Patronat: Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej.
Współpraca: (przedstawiamy kilka z wielu firm).

Regulamin naboru

 

 

Regulamin przyjmowania uczniów
do klas pierwszych Zespołu Szkół Przemysłu Mody
im. „Błogosławionej Matki Teresy z Kalkuty” w Łodzi
rok szkolny 2020/2021

Dla uczniów po Szkole Podstawowej*

W związku z sytuacją zagrożenia epidemicznego możliwe jest złożenie kopii świadectwa oraz zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty również w formie elektronicznej. Aby dokumenty zostały przyjęte należy zeskanować wszystkie strony oryginałów. Skany świadectw do ZSPM jako szkoły pierwszego wyboru prosimy przesyłać w dniach 26 czerwca - 10 lipca, natomiast zaświadczenia w dniach 31 lipca - 4 sierpnia.
Dokumenty należy wysłać na specjalnie utworzoną skrzynkę mailową, która służy tylko do tegorocznej rekrutacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W razie potrzeby można również tą drogą wysłać inne niezbędne dokumenty.

Jednocześnie informujemy, że nadal istnieje możliwość dostarczenia kopii świadectw i zaświadczeń w formie tradycyjnej do sekretariatu w tych samych terminach, jakie obowiązują podczas składania dokumentów elektronicznie. Przypominamy, że oryginał świadectwa uczeń składa tylko raz do szkoły, do której się zakwalifikował w terminie 13-18 sierpnia.


*Uwaga! W związku z sytuacją epidemiczną i przesunięciem przez MEN egzaminów dla uczniów klas ósmych harmonogram może ulec zmianie!

Kontakt i serwisy na których jesteśmy

Zespół Szkół Przemysłu Mody w Łodzi.
ul. Naruszewicza 35. 93-161 Łódź
tel./fax 42 643-35-19
zspm@zspm.net
kontakt@zspm.elodz.edu.pl