Towarzyski Turniej Miksów w piłce siatkowej halowej.

27 marca 2018r. w naszej szkole został rozegrany Turniej Miksów w piłce siatkowej halowej.

Reprezentacje kilku szkół rozegrały pełne emocji i niespodzianek mecze. Nie obyło się bez nerwów. Sety na przewagi i tie-breaki, które sprezentowała  nam nasza drużyna, trzymały nas w napięciu do ostatniego gwizdka.

Ostatecznie nasza drużyna po pasjonującej rozgrywce zdobyła II miejsce w zawodach ustępując jedynie Zespołowi Szkół Ekonomii i Usług.

Nasza reprezentantka Anna Skrzeczkowska  (klasa I A) została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju.

 

 

 • img_9277
 • img_9286
 • img_9288
 • img_9290
 • img_9302
 • img_9303
 • img_9304
 • img_9306
 • img_9317
 • img_9318
 • img_9319
 • img_9320
 • img_9327
 • img_9328
 • img_9332
 • img_9334
 • img_9338
 • img_9339
 • img_9347Serdecznie Gratulujemy !!!Zdjęcia: Piotr Ogiejko
Tekst: Justyna Pietrzyk

   

OFERTY PRACY
(grudzień  2018)

Renowator (dla TPM)

 

   

   

Wykaz podręczników  

Wykaz podręczników na rok szkolny 2018/2019 do pobrania tutaj

   

Współpraca i Patroni  

PATRONI

 

Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów
Politechniki Łódzkiej

 

 

 

PARTNERZY

 

Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne w Łodzi

im. Arego Sternfelda.

 Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne w Łodzi

 

   

   

   

   

Kliknij w obrazek i zobacz jakie mamy maszyny poligraficzne!

   

Zobaczcie wyposażenie pracowni odzieżowych

   
Copyright © 2013 Zespół Szkół Przemysłu Mody (www.zspm.net)

Szanowni Państwo Administratorem danych osobowych jest Zespół Szkół Przemysłu Mody im. Błogosławionej Matki Teresy z Kalkuty w Łodzi, z siedzibą 93-161 Łódź, ul. Naruszewicza 35 reprezentowany przez Dyrektora - Panią Halinę Włodarczyk, tel. 42 643 35 19. Dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w celu realizacji ciążących na administratorze obowiązków prawnych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO, a w zakresie w jakim podanie danych osobowych jest dobrowolne (np. upublicznianie wizerunku) – na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) Pełna wersja klauzuli informacyjnej dostępna jest po linkiem RODO i Polityka Prywatności. Na naszych stronach znajdują się pliki Cookies, które służą między innymi do generowania statystyk oraz udostępniania pewnych usług. Te niewielkie tekstowe pliki zapisywane są na Państwa urządzeniach. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na nie prosimy opuścić stronę lub zablokować ciasteczka w opcjach swojej przeglądarki. RODO i Polityka Prywatności