Patronat: Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej.
Współpraca: (przedstawiamy kilka z wielu firm).

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

 
Po dwóch miesiącach wypoczynku, po wielu dniach wypełnionych radością, nadszedł dzień, w którym– jak co roku – witamy szkołę i nowy rok szkolny. Dla wielu z nas to dzień szczególny: nowa klasa, nowi koledzy i koleżanki oraz okazja do zawarcia nowych znajomości. I – chyba co też ważne – szansa na zdobycie wielu umiejętności i doświadczeń.
 
Udaliśmy się na wakacje, wypoczęliśmy, nabraliśmy sił i z ochotą powróciliśmy w szkolne mury, tym bardziej, że przez ten czas nasza szkoła naprawdę wypiękniała.
 
Życzenia, samych piątek, kierujemy do wszystkich uczniów, a w szczególności do uczniów klas czwartych, którzy w tym roku przystąpią do egzaminów maturalnych. Oby okazały się dla was proste i przystępne i żeby ten ostatni rok w naszej szkole był nie tylko ciężką pracą, ale również przyjemnością i zabawą.
 
 Nie zapominamy też o naszych pierwszoklasistach! Początki na pewno nie będą łatwe, ale wierzymy, że nasza szkoła stanie się waszą szkołą a nauka w niej będzie dla was owocna i przyjemna. Cieszymy się że zasililiście nasze szeregi i będziecie wraz z nami tworzyć dobrą tradycję naszej szkoły. Liczymy, że włączycie się w jej życie, zadziwicie pomysłowością i energią.
 
A naszym drogim Nauczycielom życzymy by współpraca z uczniami, układała się jak najlepiej i abyście osiągali sukcesy na polu zawodowym.
 

Kontakt i serwisy na których jesteśmy

Zespół Szkół Przemysłu Mody w Łodzi.
ul. Naruszewicza 35. 93-161 Łódź
tel./fax 42 643-35-19
zspm@zspm.net
kontakt@zspm.elodz.edu.pl
oraz
rekrutacja@zspm.elodz.edu.pl
(adres tylko do celów rekrutacji 2020. Informacja na górze strony)