Patronat: Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej.
Współpraca: (przedstawiamy kilka z wielu firm).

Nasz pierwszy pokaz w tym roku

Dopiero rozpoczął sie nowy rok szkolny, a my już pracujemy pełną parą...

10 września w Centralnym Muzeum Włókiennictwa odbyły się Dni Kariery w sektorze odzieżowo-włókienniczym pod hasłem: " RAZEM DLA PRZEMYSŁU MODY" .

 

Zgromadzeni goście z sektora włókienniczego oraz uczniowie klas ósmych z różnych podstawówek zobaczyli pokaz mody w wykonaniu naszych uczennic.

dni kariery 2019 DSC 7249

Przedstawiliśmy gościom fragmenty kolekcji autorstwa Kamila Kaczora, Ani Skrzeczkowskiej, Marceliny Dyni, Natalii Frątczak.


Po zakończeniu pokazu oraz lunchu modelki wzięły ucział w drugiej części imprezy, w której to odbyły się prezentacje różnych firm oraz szczególnie ciekawa dla nas prezentacja Politehniki Łódzkiej. Dowiedzieliśmy się o wielu nowościach w naszej dziedzinie. Szczególnie zainteresowało nas wytwarzanie i zastosowanie włókien z celulozy z eukaliptusa.

Odzieżową ofertę edukacyjną zaprezentowała pani Ewa Tomaszewska. Dopełnieniem była multimedialna prezentacja o wszystkich naszych zawodach przygotowana przez pana Henryka Kwitowskiego. Jak zawsze naszą placówkę wspierała pani Majka Michalak z ŁCDNiKP.

Kontakt i serwisy na których jesteśmy

Zespół Szkół Przemysłu Mody w Łodzi.
ul. Naruszewicza 35. 93-161 Łódź
tel./fax 42 643-35-19
zspm@zspm.net
kontakt@zspm.elodz.edu.pl